МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ ТА АЙДЕНТИКА БРЕНДУ EXTRA GLASS

Скло, агротехніка, риболовля чи будь-яка інша «складна» сфера — ми створимо маркетингову стратегію та прийдемо до продажів. Можна лишатися креативними й цікавими, жартувати та реалізувати ваші ідеї.

0
макетів друкованої продукції компанії
0 +
виконаних завдань
0
сегментів ЦА
0 +
базових маркетингових документів
0 %
ріст рівня взаємодії з брендом

Сімейна компанія Extra Glass займається виготовленням і монтажем скляних і дзеркальних конструкцій. Засновник Євген працював на виробництві скла й загорівся цією справою.

Компанія народилася з першого дзеркала на замовлення у 2017 році. За кілька років команда виросла й почала диктувати тренди на ринку скла: освоїли різні техніки й почали постачати конструкції для різних сфер. Унікальні вироби поселилися в будинках українців, офісах та готелях.

Маркетингом для Extra Glass займалася дружина Євгена Катерина та звернулася до Marketing Office, щоб створити круту стратегію й навчитися продавати послуги через інстаграм.

СТАРТ РОБОТИ НАД МАРКЕТИНГОВОЮ СТРАТЕГІЄЮ EXTRA GLASS

Команда Marketing Office мала перетворити просто одеську компанію з виготовлення скла у бренд з місією, цінностями та чітким планом дій.

ЩО ХОТІЛИ ВЛАСНИКИ:

МАРКЕТИНГ ДЛЯ БРЕНДУ EXTA GLASS: ЯК «ВДИХНУТИ» ПРИСТРАСТЬ У ВИРОБНИЦТВО СКЛА

Наша команда маркетологів почала з роботи над затисками, розпаковкою експертності й позиціонуванням бренду. Люди купують у людей — і це закон практично у будь-якій сфері. З Extra Glass важливо було розкритися, стати сміливішими й донести унікальність компанії.

НАШІ КРОКИ:

1

Розробили маркетингову стратегію для розвитку бізнесу та SMM стратегію для соцмереж.

2

Визначили позиціонування.

3

Дослідили цільову аудиторію, конкурентів.

4

Упакували бренд.

5

Сформували цілі в SMM та KPI (ключові показники ефективності).

6

Зібрали семантику бренду.

7

Провели індивідуальне навчання та оптимізація акаунту.

8

Заповнили профіль в інстаграм, актуальні історії. Стабільно почали викладати дописи за контент-планом і підштовхувати аудиторію до дій.

9

Розробили айдентику бренду.

ПЕРЕВТІЛЕННЯ EXTRA GLASS У БРЕНД ЗА НАШОЮ МАРКЕТИНГОВОЮ СТРАТЕГІЄЮ

З Marketing Office компанія змінила позиціонування на сімейний бізнес та почала передавати свої цінності в соціальних мережах. Разом з Катериною та Євгеном ми виділили переваги над конкурентами та отримали нових клієнтів з Одеси та всієї України. Катерина самостійно та стабільно почала вести сторінку в інстаграм до початку повномасштабного вторгення росії.

МІСІЯ І ПОЗИЦІОНУВАННЯ

Ми дослідили всю інформацію про бренд, історію створення і сформували маркетинг-кит.

ПОЗИЦІОНУВАННЯ БРЕНДУ
Це сімейний бізнес і ми робимо, як для родини. Допоможемо виготовити будь-які скляні конструкції: красиві сходи, душову або двері, полиці чи навіть підлогу.

До ваших фантазій та дизайну додаємо надійні, міцні та безпечні матеріали і кріплення. Скло для нас — улюблений матеріал, маємо різні кольори та текстури. А з якісною фурнітурою та професійною установкою вироби прослужать ще й вашим внукам.

МІСІЯ БРЕНДУ
Перетворити ремонтні проблеми в унікальні рішення зі скла.

РОЗРОБКА ЛОГОТИПУ КОМПАНІЇ

Логотип передає суть компанії. Ми створили десятки варіантів лого й обрали такий варіант.

Extra — додаткове, найкращої якості, індивідуальний підхід.

Логотип компанії — як скляна конструкція.

АЙДЕНТИКА БРЕНДУ EXTRA GLASS

Графічний дизайнер підібрав шрифти, фірмові кольори, показав вигляд лого на різних поверхнях, мерч компанії.

Усе це ми склали у брендбук:

  • Позиціонування та опис компанії.
  • Чим бренд вирізняється серед конкурентів.
  • Місія.
  • Айдентика бренду, логотип та правила використання.
  • Типографіка та опис шрифтів.

АЙДЕНТИКА БРЕНДУ ВКЛЮЧАЄ І МЕРЧ КОМПАНІЇ

ЗМІНИ У ПРОСУВАННІ В ІНСТАГРАМ

Наша команда попрацювала і над виглядом стрічки в інстаграм, і наповненням текстами з різними темами. Сторінка приваблює клієнтів, тож треба робити все для любові з першого кліку.

Червень 2021
Січень 2022

КОМАНДА

Маркетинг-директор

Катя Вогник

Копірайтер

Наталя Свирида

Дизайнер

ВІДГУК ВІД БРЕНДУ EXTRA GLASS

Результат нашої роботи повністю задовольнили клієнтів. Зараз власник бізнесу Євген захищає країну, й робота на паузі. Обов’язково підтримаємо наших клієнтів після перемоги.

«Аліна – відмінний спеціаліст та наставник. Наша співпраця розпочалася з консультації щодо просування послуг у соціальних мережах. Аліна допомогла розібратися в SMM – і розклала все по поличках. Було опрацьовано величезну роботу: зробили стратегію бізнесу, оптимізували аккаунт, почали публікувати контент щодо нової стратегії, зробили брендбук. Продовжуємо працювати в тому ж дусі! Далі більше! Дуже професійний підхід. Бажання допомогти на першому місці 🙏»

НАМ НЕБАЙДУЖИЙ ВАШ БІЗНЕС.
СТАНЬТЕ ПРИВОДОМ ДЛЯ ГОРДОСТІ MARKETING OFFICE!