ФОТОЗЙОМКА ТА ВІДЕОЗЙОМКА ДЛЯ
МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ

До співпраці з нашим відділом маркетингу для бізнесів фізичні терапевти Алгоритму здоров’я фотозйомки та відеозйомки проводили власними силами та ні разу не організовували професійні зйомки.

За час співпраці команда Marketing Office провели багато фотозйомок: професійних та зйомок на смартфон. Основною потребою було — створювати цікавий, живий контент, отримати якісні фото для використання на сайті та для рекламних креативів.

ВИКЛИКИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ФОТОСЕСІЇ

Домовитися про велику зйомку для контенту з участю команди центру команді маркетингу вдалося тільки на 5 місяць співпраці. Перша фотозйомка пройшла у більш формальній атмосфері, але вкінці команда розслабилася, а потім отримала задоволення від крутих фото.

У червні 2023 зняли 50 професійних фотографій за 3 години та вперше показали Алгоритм здоров’я так:

Поміж професійних фото і референсів у ТЗ робили відеоконтент: зняли тренди, розмовні відео для сторіс та Reels.

2 зйомка в лютому 2024 року — 224 фото за 3 години та більше креативу

Усі фотозйомки після першої спроби проходили продуктивніше. Бо ми створюємо зону комфорту та розкриваємо людей, команду на зйомках, аби передавати у контенті щирість і справжні емоції.

Фотозйомка в лютому була з креативними фото, відкритістю, іще кращою передачею вайбу та позитиву в медичному центрі.

НАВІТЬ ФОТО ПЕРЕДАЮТЬ РОЗВИТОК МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ ПІД ЧАС РОБОТИ З ОНЛАЙН ВІДДІЛОМ МАРКЕТИНГУ MARKETING OFFICE!

Завдяки таргету, SMM, гугл рекламі, залученню клієнтів команда медичного центру виросла з 4 фізичних терапевтів і 1 адміністратора до 9 терапевтів і 2 адмінів.

Червень 2023
Копія _Алгоритм здоровя34 — велике
Лютий 2024
Копія _АЗ (72)_resized

СТАТИСТИКА В ІНСТАГРАМІ: ВАЖЛИВИЙ KPI В СММ МАРКЕТИНГУ

Також перевернули бачення маркетингу клієнта: використовуємо гумор, показуємо команду центру. Все це допомагає майбутнім пацієнтам стати ближчими з фізичними терапевтами й адмінами. А статистика крайніх 3 місяців підтверджує правильний вибір СММ стратегії.

ТЗ НА ФОТОЗЙОМКУ: ВАЖЛИВА ЧАСТИНА ОРГАНІЗАЦІЇ ФОТОСЕСІЇ

ТЗ на фотозйомку — опора й маяк на фотосесії, який підсвічує, що робити, і веде усіх учасників до результату. Готуємо похвилинно кожну фотозйомку чи відеозйомку.

ТЗ НА ФОТОЗЙОМКУ, ПІДГОТОВКА, ФОТОЗЙОМКА ТА ОБРОБКА — УСІ ЕТАПИ БЕРЕ НА СЕБЕ MARKETING OFFICE

Замовити фотозйомку — це делегувати усі процеси: пошук моделей, упаковку референсів, найм фотографа з певними скілами і технікою (предметна фотозйомка, фуд-фотографія, зйомка контенту відрізняються), пошук студії, підготовку та обробку фото- та відеоконтенту після заходу.

І все це виконає для вас команда Marketing Office. На досвіді продумаємо усі деталі та створимо комфортну атмосферу для щирих емоцій!

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ МАРКЕТИНГУ

Заповніть форму і наш менеджер звʼяжеться з вами