ВІДГУКИ ПРО MARKETING OFFICE

Marketing Office - моє найкраще рішення!

Ми зробили колосальну роботу над тим, щоб розібрати особистість та експертність. Склали матрицю контенту, контент-план, прописали УТП, мої цінності, мою місію...

Оля Кулик

Коуч

Зараз в мене є впевненість в своїх діях!

Я дуже рада, що звернулася в Marketing Office, вони подарували мені впевненість у своїх діях і саме завдяки їм я стала експертом, до якого зараз звертаються люди. Це найважливіше! Тому що люди довіряють, люди бачуть, що я професіонал.

Анна Ісай

Агент з нерухомості

В ході роботи з дівчатами я просто кайфую!

Я розвинула свою інстаграм сторінку. Я зрозуміла принципи, за якими потрібно розвивати свою експертність: як себе подавати, позиціонувати, як створювати візуал, які принципи приносять клієнтів...

Ірина Ярова

Гештальт-психолог
Мій проект має декілька напрямків роботи і пов'язаний з фізичною терапією. Наша діяльність має декілька напрямків, основні з яких це платні й безкоштовні консультації, а ткож навчальні вебінари для фізичних терапевтів й лікарів. Близько року ми розвивали проект своїми силами: довго, повільно, важко й не впевнено. І взимку я була така виснажена, що варіанти було 2: або закриватись, або вкладати кошти й просити допомогу. Я вибрала другий. Моя проблема була в невмінні правильно донести цінність послуг до людей, а також тому як правильно їх продавати через соціальні мережі. Зусиль витрачала багато, а зрушень не було. З командою ми проаналізували проект, визначили основні напрямки в роботі, з мене зняли ведення сторінки і я прямо видихнула через це. Після аналізу стало зрозуміло в яких напрямках ми можемо розвиватись й що для цього треба. Дівчата відносяться до роботи дуже відповідально. Альона Караульна взагалі вогонь. Я іноді думаю чи є щось що вона не знає і не вміє Ну і що важливо, навіть якщо у них щось пішло не так (помилились, не встигли, не зробили) - вони вміють визнавати помилки й недоліки. Й роблять все щоб виправити надалі. Поки результати мене влаштовують. Для себе я встановлюю показники розвитку і вони доволі хороші як для 3 місяців співпраці. Надіюсь надалі цей ріст буде зберігатись.
ольга бойко
Оля Бойко
Об'єднання фізіотерапевтів Разом Rehаb
Я співзасновник медичного центру Алгоритм Здоров'я https://alz.in.ua/. Аліну мені порекомендували як крутого маркетолога 6 місяців тому. Відтоді ми працюємо разом використовуючи комплексний маркетинг. З того часу кількість клієнтів збільшилася вдвоє, як і кількість персоналу. Попереду амбітні плани з розширення бізнесу, тому наша співпраця буде тільки розширюватися. Хочу виділити маркетолога й куратора нашого проекту Дар'ю Войт та СММ спеціаліста Вікторію Бровчук. Дівчата неймовірні професіонали своєї справи. Нас чекає ще багато роботи разом))
Ігор Беляк
Співзасновник медичного центру "Алгоритм здоров'я"
Дякую за вашу роботу. Матеріали, що підготували. З вами приємно було спілкуватись, працювати і разом рухати цей світ персонажу.
антон бек
Антон Бек
Розробник VR персонажа Nox
Був на консультації з маркетингу. 1.5 години розмови — вже складаємо контент-план! Попереду нелегкий шлях, але ще неодноразово звернемося до дівчат за допомогою. Переконався, що допоможуть і з текстами, і з таргетом, і просто порадою. Успіхів!
Іван Василюк
Іван Василюк
Менеджер українського гурту
Дуже крута команда, все швидко і якісно. Справді професіонали свого діла, які працюють на результат і заінтересовані у вирішенні запитань по суті і в глибину, а не лише поверхнево. Рекомендую!
Яна Олефір
Яна Олефір
DNA DANCE STUDIO
Співпрацювали з дівчатами для покращення роботи благодійного фонду. Команда підготувала чіткий план, та багато нових ідей які можна втілювати у нашій роботі. Також хочу зазначити не тільки їх професійність, але як вони добре розташовують до діалогу. Співпрацею задоволені на всі 100%
Катерина Артеменко
Благодійний фонд імені Тимура Рудова
Дякую за пророблену роботу, яка вже після першого тижня почала приносити результати. Ви стали 3-ю компанією до якої я звернулась і нарешті задоволена результатом і не шкодую вкладених коштів. Моя щира рекомендація.
Олена Дудар
Власниця BonBon agency, компанії з організації дитячих свят
Для мене співпраця з Marketing Office стала початком реалізації своєї мрії та першим кроком на шляху її втілення. За допомогою Alina Kashapova ми змогли розробити УТП моєї послуги, упакували продукт та устаткувати ведення соціальних мереж за рубриками. Професійність, наполегливість, надійність, чуйність, прозорість, системність - це принципи партнерства із командою Marketing Office, які супровождували нашу співпрацю весь час.
Тетяна Грачова
Космоенергет