РОЗРОБКА ФІРМОВОГО СТИЛЮ ДЛЯ БРЕНДУ РАЗОМ REHAB

За кордоном часто і креативи для таргету простіші, і дизайн сторінок нескладний або його немає зовсім. Українські бренди обов’язково роблять підбір кольорів стрічки, сторіз, розроблюють лого, мерч і вивіски в одному стилі.

Бізнес Разом Rehab запустили на початку повномасштабного вторгнення у 2022 році  з волонтерською метою. Ніхто не наймав дизайнера для розробки логотипа та айдентики. Логотип розробила команда терапевтів самостійно: його просто поставили на фон кольорів прапора. А літери Р та Я відобразили дзеркально, аби лого асоціювалося з державним гербом.

На логотип у чорно-білому варіанті оформлена торгова марка компанії, тому цей постійний логотип не можна змінити. Але разом із командою вирішили змінити кольори, патерни, подачу і провели рестайлінг. Графічний дизайнер працював зі змінами наявних кольорів: обрали інші відтінки синього та жовтого кольорів.

ЯК ОБИРАЛИ КОЛЬОРИ ДЛЯ РОЗРОБКИ ФІРМОВОГО СТИЛЮ?

У Разом Rehab є мрія — відкрити центр, тому кольори у вебі підбирали так, щоб пофарбувати стіни у ці кольори. Також дивилися, які інтер’єри подобаються, в яких кольорах.

ДЛЯ РАЗОМ REHAB ПОКРАЩЕННЯ АЙДЕНТИКИ СТАЛО ОДНИМ ІЗ ПЕРШИХ КРОКІВ:

  • Змінили кольори і шрифти бренду.
  • Створили дизайн стрічки в інстаграмі.
  • Розробили дизайн для друку візиток, банерів, буклетів, блокнотів.
  • У брендбуці зробили візуалізацію стрічки, іконок у чаті в телеграмі.

ЯК ФІРМОВИЙ СТИЛЬ ВІДОБРАЗИЛИ НА САЙТІ ОБ’ЄДНАННЯ

ЗМІНИ ДИЗАЙНУ СЕРТИФІКАТІВ РАЗОМ REHAB

До
Після

ЯК ВИГЛЯДАЄ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ У РЕАЛІ

РОЗРОБКА ФІРМОВОГО СТИЛЮ — ТЕ, ЩО ВПЛИВАЄ НА ІМІДЖ І БРЕНДИНГ

Розробка фірмового стилю допомагає на кожному етапі маркетингу та розвитку компанії. Треба мати єдиний стиль для інстаграму, сайту, реклами, друку методичок, мерчу, фарбування стін у закладі або медичному центрі. Кожен такий момент іде в скарбничку впізнаваності та ще раз створює асоціацію з компанією. У кожній точці контакту зі споживачами маємо будувати брендинг правильно. Щоби врахувати усі моменти наперед, зробити функціональний логотип, обрати кольори та шрифти для різних ситуацій, працює команда Marketing Office.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ МАРКЕТИНГУ

Заповніть форму і наш менеджер звʼяжеться з вами