SMM МАРКЕТИНГ ДЛЯ АЛГОРИТМУ ЗДОРОВ’Я

Команда центру самостійно робила контент, власник вирішив звернутися до нас для запуску повноцінного SMM маркетингу. Хотів отримати якісний, системний СММ, який би приносив ліди та клієнтів.

У контенті, SMM стратегії рівнялися на конкурентів. Наша задача була — зробити маркетинг потужним, виділитися серед конкурентів та завантажити запис на послуги фізичних терапевтів.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗА 1 РІК SMM МАРКЕТИНГУ

ПІДПИСНИКИ

+4 032/підписника

ОРГАНІЧНІ ЛІДИ З СММ

84/ліда

ВЗАЄМОДІЇ

32 377/взаємодій

ОХОПЛЕННЯ

1 101 821/унікальних облікових записів

ВІДВІДУВАННЯ ПРОФІЛЮ

42 857/відвідувань

ПЕРЕХОДИ НА САЙТ

1 688/переходів

НАТИСКАННЯ НА АДРЕСУ ЦЕНТРУ

1 391/натискань

ВИКЛИКИ НА СТАРТІ SMM МАРКЕТИНГУ

Фізична терапія — ніша, у якій необхідно мати експертні знання. На старті роботи в перший місяць отримували багато правок, але завдяки нашому підходу та включеності SMM спеціаліста і маркетолога знизили їх аааж… до нуля.

Боролися зі стереотипом, що у медичній сфері жартівливий контент — мінус у професійності. Але нам треба було пропрацювати 4 місяці, й зараз гумор в комунікації, челенджі стали обов’язковими!

ЩОМІСЯЧНЕ ВИКОНАННЯ ПЛАНУ В SMM МАРКЕТИНГУ

Коли уже правок немає, працює SMM стратегія, а SMM менеджер пропонує найкреативніші ідеї щотижня, SMM виходить на стабільну роботу. Розпочали з брендбука для соцмереж, упаковки профіля в інстаграмі, запуску нових ідей та системного контенту.

ЩО ТАКЕ SMM МАРКЕТИНГ ЩОМІСЯЦЯ З НАМИ:

  • Розробка контент-плану, матриці контенту, нових рубрик для SMM.
  • Поїздки в медичний центр для зйомки нових відео та фото.
  • Перегляд візуалу, доопрацювання, створення розкладки стрічки в інстаграмі.
  • Генерація нових ідей для контенту, дизайну.
  • Спільні дописи, рілс, прямі ефіри з запрошеними експертами, план активностей. Наприклад, зробили колаборації з експертами: гінеколог-ендокринолог, судинний хірург, спільний ефір з ендокринологом, допис з тренером школи фрірайду, з коучем.
  • Просування дописів та рілс.
  • Проводили збори на ЗСУ через контент.
  • Інфлюенс маркетинг: пошук необхідних блогерів за цінностями та локацією, домовленості, контроль контенту, створення ТЗ для блогерів.

ОПУБЛІКОВАНО КОНТЕНТУ В SMM ЗА РІК

Упродовж усього періоду співпраці дотримувалися режиму: 3 рілс, 1 допис, 5-6 сторітелінгів на тиждень.

За рік зробили 250 дописів та близько 10 000 сторіс.

За перший місяць роботи активізували старих клієнтів компанії завдяки SMM, завдяки таргетованій рекламі разом із SMM маркетингом набрали повний запис та навіть мусили спинити рекламу через завелику кількість клієнтів.
Квітень 2023
Квітень 2024

СТАТИСТИКА В ІНСТАГРАМІ: ВАЖЛИВИЙ KPI В СММ МАРКЕТИНГУ

Також перевернули бачення маркетингу клієнта: використовуємо гумор, показуємо команду центру. Все це допомагає майбутнім пацієнтам стати ближчими з фізичними терапевтами й адмінами. А статистика крайніх 3 місяців підтверджує правильний вибір СММ стратегії.

РЕКЛАМА У БЛОГЕРІВ

Співпрацюємо з українськими блогерами, орієнтуємося на Київ.

У кого замовляли рекламу:

ПРИКЛАДИ ОФОРМЛЕННЯ СТОРІТЕЛІНГУ

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ КАРУСЕЛІ

КОЛИ ПОТРІБЕН SMM МАРКЕТИНГ?

Для центру Алгоритм здоров’я SMM маркетинг став одним із основних інструментів для отримання клієнтів, підтримки лояльності, нагадування про себе. Завдяки креативу, якісному дизайну, змінах в SMM стратегії команда Marketing Office досягла крутих показників та в комплексі потроїла прибуток центру.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ МАРКЕТИНГУ

Заповніть форму і наш менеджер звʼяжеться з вами