Розпаковка особистості — перший крок у побудові сильного особистого бренду

розпаковка особистості

Зміст

Розпаковка особистості — потужний інструмент для сильного особистого бренду. Ви напевно, чули про маркетингові штучки типу «продавайте не меблі, а комфорт», «продавайте не подорожі, а релакс і час з родиною». А що робити, коли продавати треба себе?

Тут і знадобиться файл-розпаковка особистості та експертності. Після заповнення ви зрозумієте свої особливості та що, крім самих послуг, ви пропонуєте світу. Розпаковка стане основою для контенту й позбавить творчих мук у виборі тем сторіс, дописів, рілс, статей.

Що таке розпаковка особистості?

Розпаковка особистості — це файл/таблиця з переліком запитань про вас, ролі в житті, стан просто зараз, місію в житті. Виглядає ніби докладна анкета, яка допоможе: знайти свої відмінності, унікальність поміж інших людей, виокремити цінності, переваги як експерта.

Після заповнення розпаковки особистості та експертності не виникатимуть думки «ой, про що ж писати у блозі», «я нецікава/нецікавий». Ви зможете у собі відкопати теми для блогу і з розпаковки сформувати матрицю контенту.

Заповнення шаблону систематизує усі ваші напрями роботи, хобі, життя й допоможе відкрити нові думки, погляди, ідеї.

Як блогер Даша створила власну «розпаковку» й рознесла тік-ток, так і у вас анкета й відповіді розпаковки особистості будуть унікальними.

розпаковка

Розпаковка особистості та експертності як база контенту

Розпаковка особистості рятує інстаграм від журби. Бо найбільш болюча помилка у блозі експерта — перетворити особистий бренд на добірку постів з «вікіпедії». Людям не цікава просто інфа з вашо сфери, майбутнім клієнтам цікаві ви. З ким клієнт буде працювати? Який у вас підхід, яким був шлях до теперішньої ролі?

Після відповідей на питання розпаковки особистості ви:

Знаєте свої фішки як експерта. Наприклад, особлива послуга, ваш підхід у роботі, швидкість, почуття гумору, уміння працювати в команді.

Можете чітко визначити цілі блогу в інстаграм чи на інших платформах. Це важливо, щоб не вигорати

Розумієте, про що ви ніколи НЕ будете писати в блозі. Наприклад, про сім’ю, тварин, стосунки. Так ви не просто виключите зайве, а зосередитеся в матриці контенту на напрямках, які важливіші й якими готові легко ділитися.

розпаковка особистості

15 основних питань для розпаковки особистості

Питання розпаковки особистості мають іти у певній послідовності, щоб максимально проявитися. Будьте щирими! Це важливий елемент сильного особистого бренду, і вже з розпаковки особистості й експертності усе починається.

Приклади питань розпаковки особистості, які допоможуть знайти натхнення та мету:

 1. У чому ваші ключові цінності?
 2. Які принципи ви ніколи не зламаєте?
 3. Цілі на найближчий місяць, три місяці, рік (у блозі та по життю).
 4. Успіхи та досягнення у професійній сфері. Почніть із відзнак у школі аж до гарного відгуку чи вдячності за поради. У розпаковці особистості запишіть хоча б 5-10 досягнень.
 5. Моменти вашого шляху, які стали переломними (зміна роботи, стосунки, курс, гарний відгук).
 6. Ваші хобі, чим наповнене життя? Кулінарія, йога, читання книг щовечора, ігри з домашніми тваринками?
 7. Ставлення до… Подій у світі, патріотизму, вашої сфери, колег, родини, грошей, саморозвитку. Визначте декілька головних пунктів та опишіть. Хочете розповідати про екологію чи волонтерство? Включіть ці теми до списку питань розпаковки особистості.
 8. Ваші професійні злети й падіння.
 9. Як ви досягаєте результату, які методики використовуєте?
 10. Що робите, коли стикаєтеся із труднощами, як виходите з ситуацій?
 11. За що ви найбільше любите свою роботу?
 12. Чого найбільше боїтеся?
 13. Які риси характеру допомагають вам досягати успіху в професії? Чому саме вони важливі?
 14. Чим відрізняєтеся серед конкурентів?
 15. Які ролі виконуєте щодня? Опишіть кожну із них детально. Наприклад, мама, лікар, подруга, сестра, власник тваринки.

Розпаковка стане основою для контенту і допоможе зрозуміти свої переваги. Кожна відповідь на питання є темою для постів, рілс, розповідей.

розпаковка особистості шаблон

У Marketing Office розпаковка особистості й експертності це:

Блок про глибинне розуміння особистості.

Розпаковка теперішнього.

Місія людини.

Ставлення до різних життєвих подій.

Щоденні ролі.

Файл містить 55 запитань розпаковки особистості за цими пунктами та 14 питань розпаковки експертності. Це не сеанс психолога, тільки робочі питання й корисне для блогу всього за 249 грн.

Три способи розпаковки особистості та експертності:

Самостійно (заповнити шаблон)
З маркетологом, SMM-спеціалістом, наставником, продюсером особистого бренду
Із коучем (який надає такі послуги)

Якщо ви хочете одразу отримати погляд зі сторони, порадитися, отримати підтвердження думок і підтримку, зверніться до спеціалістів. Або для розпаковки особистості й експертності з нуля, або після заповнення нашого шаблону для аналізу і доопрацювання стратегії особистого бренду.

У Marketing Office вам допоможуть перетворити кожен пункт розпаковки особистості на якісний контент і почати будувати особистий бренд.

Категорії

Недавні статті