Як нашу команду змінив Worksection? Проектний менеджмент у маркетингу з підходом ІТ-шників

Worksection

Зміст

Як нашу команду змінив Worksection? Проектний менеджмент у маркетингу з підходом ІТ-шників

Пів року команда Marketing Office веде через Worksection управління проектами. Саме завдяки цій програмі команди синхронізовані, маркетолог і директор тримають на контролі завдання і терміни для 18 команд з 30-40 людей.

Ця система управління проектами змінює бізнес-процеси на краще, дисциплінує та робить маркетингові задачі прозорими. Розбираємо, як покращився наш project management та чим допоможе Worksection бізнесу.

Worksection — більше за просто відмітки завдань

Наше об’єднання однією з цілей має покращення культури підприємництва та бізнес-менеджменту. Worksection теж у цьому допомагає. Підприємців давно не здивуєш погодинною оплатою для ІТ-спеціалістів, «тасками», системою оплати за час роботи Time&Materials. Ми цей підхід впроваджуємо в українському маркетингу!

Аліна Кашапова танцюючий маркетолог, лідер і натхненник об’єднання Marketing Office, директор відділу маркетингу проектів, бізнес консультант та управлінець.

Відкрила свій бізнес під час війни й розвиває українські компанії та особисті бренди.

Проектний менеджмент у реальному житті підприємця

Marketing Office проектний менеджмент для клієнта бере на себе: директор і головний маркетолог, менеджер по роботі з клієнтами підбирають команду, вводять людей на посади, фіксують дедлайни, плани, звіти. Робимо не тільки маркетинг, бо в менеджменті є потреба.

Багато підприємців в Україні створили бізнес завдяки таланту й наполегливості, а не після років навчання у бізнес-школах. Тому навіть бізнеси з великою командою і штатною структурою щодня розв’язують проблеми в управлінні проектом і структурою команди.

власники малого бізнесу

Worksection для малого і середнього бізнесу, експертів — підтримка й зняття з плечей бодай однієї задачі. Швидше і якісніше відбувається контроль проектів, працівників, координація управління проектом.

А ще ставити задачі можуть і співробітники керівнику. Наприклад, у маркетингу: затвердити бюджет, тексти, дизайн чи контент-план.

Основні переваги Worksection у роботі

Це коли і час, і гроші, і результат в одній системі Worksection. Marketing Office росте до першого ешелону маркетингових компаній України, тож усі команди мають бути з високопрофесійними людьми. Недостатньо пройти курси SMM, бо там не вчать організовувати робочий час і не пояснюють, як працює реальний бізнес.

Які переваги важливі для нас і клієнтів:

1. Робота кожного спеціаліста оцифрована.

Маркетолог на основі досліджень виділяє недоліки продукту/послуги та пропонує, як покращити виробництво. Коли щось потрібно змінити на виробництві, збільшити обсяги товарів. Наприклад, є попит на розмір S, люди хочуть придбати, але саме цього розміру виробляють мало чи не виробляють зовсім.

2. Чітко можемо побачити пріоритетність задач.

Якщо на день у спеціаліста є 3 задачі, починає він із більш пріоритетної чи термінової. SMM-спеціаліст у рамках місяця спочатку формує план, бюджет на таргет, потім зйомки контенту та лише в фіналі — створює, монтує, генерує контент щодня.

3. Дисципліна.

Можна побачити, наприклад, по СММ-нику, скільки у нього часу іде на сторітелінг упродовж тижня чи місяця. Якісне використання Wotksection — фільтр того, чи готовий спеціаліст розвиватися й працювати системно.

4. Трекер швидкості проекту.

Зручно перевіряти в цілому, як рухається проект, який об’єм роботи на початку місяця, як швидко закриваються задачі.

5. Прозорість роботи.

Видно усе, інформація та звіти доступні за весь період проекту, хоч він триває місяць чи рік. Клієнти в будь-який момент можуть переглянути звіт, історію проекту, завдання, витрачений час.

6. Довіра: звідси справедлива оплата роботи.

Time&Materials працює лише на довірі, це наша цінність. Якщо SEO-спеціаліст витратив менше часу на просування сайту, оплата буде меншою. Зробив додаткові задачі? Тоді й оплата вища. Спеціалісти, які працюють віддалено, бувають навіть ефективнішими за штат. Адже можна залучати їх на певному етапі, а не постійно платити ставку.

Більше про Worksection розповіла в інтерв’ю лідер Marketing Office Аліна Кашапова

Відгуки спеціалістів про зміни у роботі завдяки Ворксешн

Олена, маркетолог, контент-менеджер
Worksection
Анастасія, менеджер по роботі з клієнтами
Олександр, SEO-спеціаліст
Надія, маркетолог

Чому з усіх програм для управління проектами обрали Worksection?

Worksection — це українська розробка, система працює вже понад 12 років. Дані у Ворксешн захищені, є зручні нагадування на десктопі чи в месенджерах. Тільки в цій системі керування проектами можна фіксувати час по таймеру та одразу вносити затрачені кошти.

Які ще програми управління проектами можуть бути корисними:

Крутий проектний менеджмент — єдиний шлях до росту компанії

Усі маркетингові задачі ми раніше фіксувалися в таблицях, але з Worksection робота більш оптимізована. Від звітів, підрахунку KPI та бюджетів не відмовляємося, та час працівників, дедлайни задач, прогрес зручніше фіксувати в єдиній програмі.

Маркетинг офіс росте, постійно вдосконалює роботу та дисциплінує працівників. Упевнені в кожному процесі, бо контролюємо їх та нарощуємо оберти в усіх маркетинг-інструментах щомісяця. Приєднуйтеся до системних бізнесів за нашим реферальним посиланням.

Категорії

Недавні статті