Як розблокувати рекламний кабінет фейсбук та як підв’язати інстаграм до фейсбук: поради маркетолога

Зміст

Один із найпоширеніших запитів до маркетолога чи таргетолога — розблокування рекламного кабінету Facebook або «чому не працює реклама в інстаграм».

Насправді не такий страшний фейсбук, як його малюють. Але це дійсно складний інструмент, до якого треба серйозно підходити. Meta не пробачає помилок і без вагань може назавжди заблокувати рекламний кабінет з 5 -10 проектами.

Рекламний кабінет Facebook — це комплекс із таких рівнів:
  • Профіль Facebook
  • Сторінка Facebook
  • Сторінка Instagram
  • Meta Businnes Suite, Бізнес-менеджер
  • Facebook Ads: користувачі, сторінки, рекламні облікові записи, облікові записи Instagram і багато іншого
  • Центр облікових записів

Якщо не створити рекламний кабінет, а запускати таргет через кнопку просування без жодних налаштувань, рано чи пізно все одно доведеться зробити правильну зв’язку. Часто узагалі неможливо добитися, як розблокувати рекламний кабінет фейсбук, і доводиться створювати заново.

Найкраща можливість потім не розгрібати проблеми з фейсбуком — одразу правильно створити рекламний кабінет і все з ним пов’язане. Це як профілактика: перевіряти оголошення, якість акаунту треба постійно.

НАЛАШТУВАННЯ РЕКЛАМНОГО КАБІНЕТУ FACEBOOK З НУЛЯ:

1

З’єднайте сторінку Facebook зі сторінкою Instagram.

2

Створіть Meta Businnes Suite або перейдіть у нього.

3

Під’єднайте туди Instagram.

4

Увімкніть двофакторну ідентифікацію через центр облікових записів: на особистий профіль у Facebook та на сторінку в інстаграмі.

5

Перевірте кроспостинг: куди буде публікуватися і чи буде публікуватися контент, бо може кроспоститися на профіль, якщо акаунт «автор».

6

Facebook Ads: налаштування компанії: люди, сторінки, профіль Instagram, рекламний кабінет (створити), інформація про компанію — підтвердити пошту та увімкнути обовʼязкову двофакторну авторизацію для адмінів.

7

Підв’яжіть карту (налаштування білінгу). Важливо обрати правильну валюту: гривню або долари(якщо гривня недоступна).

8

Зайдіть на особистий профіль Facebook і підтвердіть особистість (документи). Без автентифікації часто не можна запустити рекламу. У будь-якому разі для безпеки треба підтвердити особистість (надіслати фото паспорта).

ЗОЛОТІ ПРАВИЛА, ЩОБ НЕ ДОВЕЛОСЯ ДУМАТИ, ЯК РОЗБЛОКУВАТИ РЕКЛАМНИЙ КАБІНЕТ ФЕЙСБУК

  • Додати ще одного або 2-3 надійних адміністраторів, у яких налаштована двофакторна автентифікація. Адмін зможе запускати рекламу, зайти, поки ви будете розблоковувати акаунт. І в цілому, якщо не вийде розблокувати, та людина зможе додати нову сторінку.
  • Відключіть сторінку в інстаграм, тоді у разі блокування рекламного кабінету, сторінки на фейсбуці ваш акаунт в інсті не постраждає і ви зможете запускати на нього рекламу. Але тут теж є нюанси: якщо заблокується сам бізнес-менеджер, а сторінка в інстаграмі підʼєднана до нього, і буде один адмін, який заблокований, то доведеться створювати нову сторінку.

Навіть у разі блокування рекламного кабінету або бізнес-менеджера можете перевести акаунт в інстаграмі на особистий і всі налаштування будуть скинуті.

ЩО МОЖЕ БЛОКУВАТИ ФЕЙСБУК?

Якщо у вас не виходить налаштувати таргетовану рекламу, на це можуть бути різні причини.

Що блокує Meta, коли у вас не працює реклама в фейсбук:

Користувача, якщо у вас не підтверджений обліковий запис

Рекламний кабінет загалом

Сторінку

Бізнес-менеджер

Спочатку Facebook ставить обмеження, і на цьому етапі можна надіслати запит на підтримку і розібратися. Далі йде блокування, і ви будете заблоковані назавжди й проходити кроки, як розблокувати рекламний кабінет фейсбук.

Обмеження встановлюються, коли може просто не бути сплачена реклама, є порушення правил у креативах.

Де виявити проблему:

Зайти у Центр підтримки та побачити, де світиться оранжевим. червоним, відхилена реклама. Причини блокування можуть бути різні: заборонені тематики, слова, запущена картинка та інші порушення правил Facebook.

Якщо проблеми є, треба виправляти, відправляти запити на підтримку.

ЯК ПРИЄДНАТИ ФЕЙСБУК ДО ІНСТАГРАМ?

Інстаграм запропонує 2 варіанти: або створити рандомний інстаграмний рекламний запис або підключити Фейсбук.

Автоматичний акаунт в інстаграмі ніде не можна правильно адмініструвати, наприклад, якщо блокують.

У налаштуваннях оберіть спосіб оплати та авторизуйтеся через рекламний кабінет Facebook, має сходитися назва рекламного кабінету. Якщо у вас там просто набір цифр/літер, треба вийти і зайти на правильний акаунт.

ЯК НАЛАШТУВАТИ РЕКЛАМУ В ІНСТАГРАМ ЧЕРЕЗ ФЕЙСБУК?

Уже, коли у вас є правильна зв’язка з рекламним кабінетом, можна запускати рекламу в інстаграм через фейсбук: налаштувати аудиторії та запускати таргетовану рекламу чи просування дописів, обрати бажаний бюджет на день та контролювати зняття постійно.

Усі дописи з таргетованої реклами в інстаграм ви будете контролювати і бачити в рекламному кабінеті:

Більше про налаштування таргетованої реклами читайте у нашій статті «Коли і як запускати таргетовану рекламу». Розповіли, як тестувати креативи, що треба знати для запуску таргету та де моніторити конкурентів.

ПРАВИЛЬНА СХЕМА РОБОТИ
РЕКЛАМНОГО КАБІНЕТУ:

1

Налаштований рекламний кабінет об’єднаний для інстаграму і фейсбуку

2

Інстаграм переведено на професійний профіль і під’єднано до рекламного кабінету

3

Усе це об’єднано в Meta Business Suite

4

Створено Business Manager

5

Бізнес менеджер є власником сторінки у фейсбук, яка зв’язана з інстаграмом

ДІЇ ДЛЯ РОЗБЛОКУВАННЯ:

Ваша сторінка має бути надійною для Facebook, щоб ви могли відправити запити в підтримку.

З підтримкою Meta можна спілкуватися через месенджер або дзвінки.

Треба натиснути кнопку «Центр підтримки компаній» і дивишся, що твориться по облікових записах і компаніях. Там буде написано усі запити та що робити для виправлення, як розблокувати рекламний кабінет фейсбук.

Також запити можна переглядати в кнопці “огляд облікового запису”, там показуються, які є проблеми і їх всі треба вирішити поступово.

Якщо це не спрацьовує, треба зробити запит через довідку: пошту, месенджер або дзвінок (найкращий спосіб, але треба бути готовим). Поговорити або попереписуватися із техпідтримкою. Але не у всіх акаунтах може бути така функція.

Якщо все зробили, виправили, але рішення остаточне, відновити акаунт неможливо.

Тоді треба створити нову сторінку у Facebook, перепідключити інстаграм та діяти за правильною інструкцією.

Якщо ви прочитали статтю і остаточно не розібралися, перегляньте урок від авторки статті Аліни Кашапової:

Це та база, яку має знати кожен, хто хоче без проблем запускати рекламу в соцмережах та хоче детальніше дізнатися, як розблокувати рекламний кабінет фейсбук.

Доступ до уроку – 3 місяці від дати реєстрації.

Якщо ви не впевнені, чи хочете налаштувати раз і назавжди правильно, то візьміть консультацію маркетолога або таргетолога. У Marketing Office за рік працювали з понад 90 нішами й різними клієнтами, для багатьох налаштовували таргетовану рекламу, просування дописів.

Знаємо, як розблокувати рекламний кабінет фейсбук, розберемося,  чому не працює реклама в інстаграм, бо пуд солі на цьому з’їли. Зробимо правильно, аби ви не мали проблем у стосунках з Facebook на роки.

Категорії

Недавні статті